Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Ryczów – oferty mieszkań w Małopolsce

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe

Olkusz(Ryczów + 16 km)

309 000 zł52,02 m² 5 940,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

DO sprzedania atrakcyjne mieszkanie W centrum olkusza. Mieszkanie ma 52,02 m2 powierzchni użytkowej i składa się z dużego , słonecznego salonu z wyjściem na balkon, drugiego pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chrzanów(Ryczów + 21 km)

830 000 zł98,69 m² 8 410,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż niezwykły czteropokojowy apartament mieszkanie o powierzchni 100m2 przy ulicy Piłsudskiego w centrum miasta w Chrzanowie. Nieruchomość składa się z salonu, jadalni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-11

Mieszkanie

Andrychów(Ryczów + 20 km)

459 000 zł82,70 m² 5 550,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestrzeni, funkcjonalności i możliwości zaaranżowania mieszkania pod siebie? A może bazy do stworzenia nowoczesnego wnętrza? Zapraszam do 4-pokojowego mieszkania w Andrychowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Oświęcim

Oświęcim(Ryczów + 25 km)

681 300 zł68,13 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Umów się już dziś na prezentację swojego przyszłego mieszkania! Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym lokum w świetnej lokalizacji? Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolonia Rospontowa

Chrzanów(Ryczów + 21 km)

217 000 zł42,13 m² 5 150,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu o powierzchni 42,13 m , położonym przy ul. Kolonia Rospontowa w Chrzanowie. To idealna propozycja dla osób, które cenią spokój, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzywa

Skawina(Ryczów + 21 km)

2 550 zł44,30 m² 57,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie w nowej kamienicy w Skawinie ul. Krzywa. Mieszkanie o powierzchni 44,30 m2 składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

411 715 zł61,45 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 3 pokojowe mieszkanie - 61,45 m 2 , w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabki,Zawiercie(Ryczów + 15 km)

319 000 zł47,45 m² 6 722,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z loggią Zawiercie, ul. Gałczyńskiego, os. Żabki Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z garażem, ul. Sikorskiego

Zasole,Oświęcim(Ryczów + 25 km)

299 000 zł27,86 m² 10 732,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przytulne i eleganckie mieszkanie na sprzedaż na Osiedlu Parkowym w centrum Oświęcimia o powierzchni 27,86 m 2. Znajduję się na II piętrze w 2-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kalwaria Zebrzydowska(Ryczów + 16 km)

397 000 zł42 m² 9 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowe, wykończone i urządzone mieszkanie 42 m , Kalwaria Zebrzydowska Nowoczesne 2-pokojowe, umeblowane mieszkanie z dużym balkonem i przypisanym miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Ryczów

Ryczów,śląskie

135 000 zł5 000 m² 27 zł/m²